- HP INC.

Цена
€53 52 / 104 68 лв
с ДДС
* ВЪНШЕН ДОСТАВЧИК - (1 до 3 дни)
* - Стоката е в склад на официалния вносител на марката за България. Времето за доставка е обикновено от 1 до 3 работни дни. Възможно е към момента на завършване на поръчката, продукта да е вече изчерпан. В случай на изчерпана наличност ще се свържем с Вас
HP 475 - Keyboard - dual-mode, multi-device, 2-zone layout, low profile key travel, 12 programmable buttons - compact - wireless - 2.4 GHz, Bluetooth 5.3 - Bulgarian - jet black
Информираме Ви, че въпреки нашите усилия не можем да гарантираме, че публикуваната информация и снимки не съдържат неточности или грешки, които не могат да бъдат правно основание за претенции.
HP 475 - Keyboard - dual-mode, multi-device, 2-zone layout, low profile key travel, 12 programmable buttons - compact - wireless - 2.4 GHz, Bluetooth 5.3 - Bulgarian - jet black
Данни, подадени от официалния вносител за България.
| Атрибут | Стойност |
|---|---|
| Device Type | Keyboard |
| Device Type | Keyboard |
| Marketing Description | The HP 475 keyboard offers a seamless wireless experience with both Bluetooth 5.3 and a 2.4 GHz USB wireless receiver, enabling connection to multiple devices within a maximum operating distance of 10 m. It features a numeric keypad and adjustable height |
| Marketing Description | The HP 475 keyboard offers a seamless wireless experience with both Bluetooth 5.3 and a 2.4 GHz USB wireless receiver, enabling connection to multiple devices within a maximum operating distance of 10 m. It features a numeric keypad and adjustable height |
| Wireless Receiver | USB wireless receiver |
| Interface | 2.4 GHz, Bluetooth 5.3 |
| Max Operating Distance | Up to 10 m |
| Width | 37.6 cm |
| Hot Keys Function | Emoji, language switch, microphone mute |
| Wireless Receiver | USB wireless receiver |
| Depth | 15.3 cm |
| Localization and Layout | Bulgarian |
| Height | 1.9 cm |
| Adjustable Height | Yes |
| Width | 37.6 cm |
| Weight | 670 g |
| Protection | Spill-resistant |
| Depth | 15.3 cm |
| Colour | Jet black |
| Type | Wireless |
| Type | AAA type |
| Height | 1.9 cm |
| Weight | 670 g |
| Interface | 2.4 GHz, Bluetooth 5.3 |
| Compliant Standards | FCC, IC, RCM, WPC, SDPPI, TELEC, VCCI, NTC, IMDA, BSMI, NCC, SRRC, SIRIM, TRA, EAC, ICASA, UKCA, KCC, UL, TUV, IFETEL, BIS, ANATEL, Subtel, CONATEL, UkrSEPRO, ictQATAR, NOM, RAMATEL |
| OS Required | Windows 11, Windows 10, Apple MacOS, Google Chrome OS |
| Features | Numeric keypad |
| Service & Support | Limited warranty - 1 year |
| Features | Numeric keypad |
| Run Time (Up To) | 24 months |
| Region | Bulgaria |
| Installed Qty | 2 |
| Shipping Width | 42.6 cm |
| Colour | Jet black |
| Shipping Depth | 16.27 cm |
| Shipping Height | 2.95 cm |
| Shipping Width | 42.6 cm |
| Shipping Weight | 850 g |
| Shipping Depth | 16.27 cm |
| Service & Support | Limited warranty - 1 year |
| Shipping Height | 2.95 cm |
| Shipping Weight | 850 g |
| Localization and Layout | Bulgarian |
| Keyboard Technology | Plunger |
| Adjustable Height | Yes |
| OS Required | Windows 11, Windows 10, Apple MacOS, Google Chrome OS |
| Input Device | Dual-mode, multi-device, 2-zone layout, low profile key travel, 12 programmable buttons |
| Keyboard Technology | Plunger |
| Included Software | HP Accessory Center |
| Compliant Standards | FCC, IC, RCM, WPC, SDPPI, TELEC, VCCI, NTC, IMDA, BSMI, NCC, SRRC, SIRIM, TRA, EAC, ICASA, UKCA, KCC, UL, TUV, IFETEL, BIS, ANATEL, Subtel, CONATEL, UkrSEPRO, ictQATAR, NOM, RAMATEL |
| Run Time (Up To) | 24 months |
| Hot Keys Function | Emoji, language switch, microphone mute |
| Included Software | HP Accessory Center |
| Type | Wireless |
| Type | AAA type |
| Protection | Spill-resistant |
| Input Device | Dual-mode, multi-device, 2-zone layout, low profile key travel, 12 programmable buttons |
| Max Operating Distance | Up to 10 m |
| Тегло | 0.67кг |
Данни, автоматично извлечени от интернет. Точността не е гарантирана. За подробна информация, моля, свържете се с нас или посетете страницата на производителя.
| Атрибут | Стойност |
|---|---|
| Тип на връзката | Безжичен (2.4 GHz) + Bluetooth |
| Тип на превключвателите | Мембранна |
| Подредба | Пълноразмерна |
| Език на клавишите | BG/EN |
| Подсветка | Без подсветка |
| Цвят | Черен |
| Цифров блок | Да |
| Геймърска клавиатура | Не |
| Hot-swap превключватели | Не |
| Подложка за китки | Не |
| Поддръжка на множество устройства | Да |
| Тегло | 0.67кг |
HP 475 Dual-Mode Безжична Клавиатура
Насладете се на безпроблемна свързаност с HP 475 Dual-Mode безжична клавиатура. Превключвайте лесно между 2.4 GHz безжична връзка и Bluetooth за надеждна работа с множество устройства. Пълноразмерният дизайн с цифров блок повишава производителността, а тихите мембранни клавиши осигуряват удобно писане.
Ключови Предимства
- Двоен режим на свързване — Свържете се чрез надеждна 2.4 GHz безжична връзка или Bluetooth 5.0 за гъвкава употреба с до 3 устройства.
- Пълноразмерен дизайн — Включва специален цифров блок за ефективно въвеждане на данни.
- Тихо писане — Мембранните клавиши осигуряват тихи и удобни натискания, идеални за офис среда.
Технически Спецификации
| Спецификация | Стойност |
|---|---|
| Тип на връзката | Безжичен (2.4 GHz) + Bluetooth |
| Тип на превключвателите | Мембранна |
| Подредба | Пълноразмерна |
| Подсветка | Без подсветка |
| Цвят | Черен |
| Цифров блок | Да |
Какво има в кутията
- Клавиатура HP 475
- USB Nano приемник
- USB кабел (за зареждане)
- Кратко ръководство
Запишете се за нашият Бюлетин
Запиши се за нашия онлайн бюлетин и научи първи за промоционални и нови продукти.




















